9 березня 2015 р.

Подарунки для дітей "Різдвяне дитя 2015"


Завершена кампания з вручення  довгоочікуваних  різвяних подарунків дітям, які були зібрані сім'ями за кордоном для наших дітей. Зазвичай це відбувалось раніше, та цього року ситуація в країнї вплинула і на цю подію.
Збирались подарунки дітьми з Америки, організовували та доставили їх віряни Протистанської Церкви.
Тут, в Херсоні, віряни Української Православної Церкви Київського Патріархату допомогали з транспортом, приміщеннями для зберігання і просто жертвували своїм особистим часом за для цієї дуже кропіткої справи навіть тоді, коли хворіли.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї справи. Адже тисячі дітей через різні організації та церкви отримали свій подарунок.
На територію лікарні  А. і О. Тропіних, де знаходиться офіс нашої організації, три дні поспіль приходили сотні дітей.


Це були й діти співробітникив лікарні, і діти з сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, діти вимушених переселенців, а також діти, чиї батьки знаходяться в зоні АТО. Деякі з цих дітей бачили на власні очі таке, від чого і дорослий би здригнувся. Мабуть тому вони такі скупі на посмішки, ніяковіють від камер, та дивляться такими серйозними очима..
Священник о.Віталій, який нині проводить церковні служіння в нашому храмі, служив молебни з  благословінням дітей та дорослих, після чого за допомогою наших волонтерів- студентів ХДУ, дітям були роздані подарунки.

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.