8 січня 2015 р.

Привітання зі святами!

Шановні друзі та партнери! Минулий рік був напруженим, повним непростих  викликів та вирішальним для всієї України. Разом з Вами,  наша організація брала активну участь у суспільному житті заради кращого європейського майбутнього.
Ми ніколи не стояли осторонь процесів, що відбувалися в країні. Так було  і в минулому році, так буде завжди. Не полишаючи щоденної кропіткої праці з дітьми з неблагополучних родин, продовжуючи справи з профілактики ВІЛ/СНІДУ,  розвитку благодійництва, працюючи з людьми без місця проживання, з наркозалежними, нужденними та найбіднішими верствами населення, ми стояли на Майдані, допомагали військовим та вимушеним переселенцям з Криму, Луганщини та Донбасу, раділи за успіхи країни та відстоювали Незалежність. 

Щиро вдячний нашим партнерам,  колегам, волонтерам. Всім, хто був поряд, підтримував та вірив в нас. Зичу Вам віри, добра, здоров’я та сил для щоденних маленьких звершень та поступків, і тоді, вірю – велика перемога буде за нами. Перемога буде за Україною!0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.