10 вересня 2014 р.


МХР "Анастасіс" встановив партнерські стосунки з нещодавно створеним Відділом соціального служіння та благодійності УПЦ Київського патріархату " Elios-Милість". От що вони пишуть про себе на своєму офіційному сайті: "Ми створені для того, щоб пропонувати допомогу та відповідати тим, хто її потребує. Наразі основний фокус нашої діяльності – це допомога українській армії та біженцям зі Сходу. Але ми відкриті для всіх сфер благодійності і служіння, аби кожен був почутий та міг отримати те, чого бракує.
При цьому ми не працюємо як благодійний фонд і всі ресурси дістаємо власноруч, шукаємо так само, як і всі. Ми хочемо навчити не лише священиків, а й всіх охочих стратегії активізації допомоги. Тільки разом ми зможемо зробити щось дійсно суттєве.
Назва Elios (з давньогр. – Милість) створена для лаконічності та для нашої зареєстрованої громадської організації, тому що нам важливо діяти офіційно.
Долучайтесь, питайте, приходьте – ми будемо раді абсолютно всім, незалежно від релігійної, національної приналежності чи будь-яких особливостей."

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.