10 вересня 2014 р.

     9 вересня Молодіжний християнський рух " Анастасіс" провів конференцію для студентів Херсонського державного університету. Під час зустрічі була представлена презентація присвячена діяльності організації. Волонтери та працівники детально розповіли студентам чим займається організація, які проекти реалізовуються, та які вже завершилися за час роботи.
Волонтери наголосили про можливість самореалізації студентів, написання нових проектів на різні соціальні теми та проблеми, проходження навчально-виробничої практики на базі МХР "Анастасіс".
      Особлива увага дісталася проблемам допомоги центру соціалізації дітей у Херсоні (селище Степанівка).  Запрошували студентів стати волонтерами цього центру та займатися з діточками різними розвиваючими іграми. Також не залишились поза увагою щорічні акції, присвячені дню Святого Миколая та Свята Пасхи, які влаштовує організація разом з Факультетом мистецтв. Детально розказали про реалізацію проету "Різдвяні подарунки".
     Представники МХР "Анастасіс" запросили всіх першокурсників спеціальностей соціальна робота та соціальна педагогіка прийняти участь у житті нашої організації

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.