23 вересня 2014 р.

"Лицарі великого степу" відкривають нові горизонти

У неділю наш невеликий осередок "Лицарі великого степу", який готується вступити до Пласту відвідав щорічну акцію відкриття пластового року 2014. Хлопці отримали багато позитивних емоцій, дізнались багато нового, та перейняли досвід більш розвинутих осередків. 
Незважаючи що наші пластуни є єдиними в місті Херсоні, відвідавши Київ з новими зусиллями та бажаням активізувалися. Запрошубть всіх бажаючіх вступити до нашого осередка та зробити новий вклад у розвиток цього напряму в Херсонському регіоні.  На всі питиння відповість наш хлопчик тел:+380991409439 Денис


21 вересня у Маріїнському парку Києва та у сквері навколо пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Львові пластуни вже традиційно збудували пластові містечка. Це - щорічна акція найбільшої скаутської організації України, що відбувається у вересні і мета якої - символічно відкрити пластовий рік. У програмі – пластові активітети та ігри, зокрема, розпалення вогню, в'язання вузлів, переправи, спортивні та інтелектуальні ігри, ігри для наймолодших, а також стрільба, розбір/збір автоматів, мистецькі та медичні майстер-класи тощо.


 За словами організаторів, сьогодні кілька десятків пластунів є учасниками АТО проти російської військової агресії. На потреби військових упродовж акції в неділю з ініціативи журналістів газети «День» відбувся благодійний збір коштів. Кількасот листівок з фотографіями української природи та графікою гості розкупили всього лише за 3 години. Всі зібрані кошти пластуни передадуть на потреби 11 БТО «Київська Русь».
Відео з п'ятого каналу

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.