13 червня 2014 р.

Херсонська команда взяла участь у III Всеукраїнському кубку ЮНІСЕФ напередодні Дня захисту дітей


“Футбол дає мені віру в те, що я можу подолати усі труднощі”

30 травня 2014, Київ - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Федерацією футболу України провів футбольний турнір «Кубок ЮНІСЕФ», щоб привернути увагу суспільства до важливості захисту прав дітей та необхідності спорту і футболу у загартуванні особистості.
160 дітей із Одеси, Києва, Миколаєва, Херсона, Тернополя, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Львова взяли участь у турнірі цього року. Турнір проводився за підтримки ТМ “Моршинська”.

Херсонська міська громадська молодіжна організація "Анастасіс" відгукнулась на запрошення Київа взяти участь у ІІІ Всеукраїнському кубку ЮНІСЕФ. За сприянням заступника міського голови Сергія Черевка, керівника ГО "Анастасіс" Сергія Дмитрієва та директора загальної середньої школи № 17 с. Степанівки була організована команда за вимогою ЮНІСЕФ із 8 юнаків та двох дівчат. Команда, яка зібралась захищати честь м. Херсона напередодні поїздки проводила тренування та наполегливо готували себе до тяжкого випробування.
У день від'їзду дітей до Києва приїхав заступник міського голови Сергій Черевко щоб підтримати дітей, побажати їм успіху та наснаги, а також привіз у дорогу дітям воду та печиво.
Футбольний турнір підтримали відомі футболісти в Україні, зокрема Олександр Шовковський, Олександр Рибка, Євген Коноплянка, Андрій Шевченко, Андрій П’ятов, Даріо Срна та Андрій Воронін. Напередодні Кубку, гравці футбольного клубу “Динамо Київ” зробили фотографії із словами підтримки учасникам турніру.
Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо закликала усіх об’єднатися заради дітей: “Ми в ЮНІСЕФ хочемо, щоб кожна дитина кожен день була оточена любов’ю, турботою та повагою. Я вірю, що саме футбол зможе об’єднати нас заради допомоги дітям”.
Цього року «Кубок ЮНІСЕФ» нагадує формат цьогорічного Чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Кожна команда обрала назву країни, яка братиме учать у Мундіалі. Офіси ЮНІСЕФ у всьому світі підтримали українських дітей в соціальних мережах, включаючи такі країни, як Португалія, Іспанія, Сполучені Штати Америки, Уругвай, Японія, Великобританія, Німеччина, Швейцарія, Франція та Італія.
Херсонська команда увійшла в п'ятірку найсильніших команд України і посіла 4 місце в турнірній таблиці серед 16 команд. Після матчу команді були вручені сертифікати учасників змагання, футбольний м'яч підписаний вратарем київського "Динамо" Олександром Рибкою, кожному учаснику команди фірмові футболки та кросівки.
Команду за перемогу в турнірі повезли до стадіону "Олімпійський", де гравці команди познайомились з стадіоном, який відповідає світовим стандартам та побували у кімнаті відпочинку суперзірок українського футболу.
Така підтримка світової спільноти надихатиме дітей продовжувати грати у футбол та бути переможцями, як на полі так і у житті!
Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році.

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.