23 червня 2014 р.

Профілактика ВІЛ через настільну гру

 В рамках підвищення кваліфікації соціальних працівників 6 червня відбувся тренінг «Профілактика ВІЛ-інфекції серед підлітків з використанням настільних ігор. Навчання організоване обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при підтримці молодіжної організації «ХМР АНАСТАСІС». У тренінгу взяли участь 15 соціальних працівників, психологів центрів соціальних служб та шкіл міста та області.
«Використання настільних ігор у профілактиці, це цікава і нова форма роботи, як для дітей так і для дорослих» - відмітила одна з учасниць тренінгу.
Під час заняття розглянуто вплив підліткової кризи на ризиковану поведінку. Фахівці на тренінгу розробляли стратегії надання послуг підліткам з урахуванням їх особливостей та навчилися використовувати спеціальні настільні ігри видані ВГЦ «Волонтер» при підтримці Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД. Учасники відмітили потенціал настільних ігор у роботі з різними категоріями підлітків: сиротами, підлітками в складних життєвих обставинах, підлітків, що скоїли правопорушення, тощо.


0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.