22 вересня 2013 р.

У Херсоні побував "Вуличний Євроуніверситет"

Інститут світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» продовжує всеукраїнську акцію на підтримку євроінтеграційних процесів в Україні.
Херсон став чотирнадцятим населеним пунктом, до якого завітав «Вуличний євроуніверситет» – відкрита акція, яка включає виставку карикатур українських художників на тему соціально-економічних переваг євроспільноти та імпровізовані лекції просто неба від представників ЄС. Разом з директором Інституту світової політики Альоною Гетьманчук до Херсона завітав заступник посла Швеції в Україні Мортен Енберг.
13 вересня довкола них, на вулиці Суворова, швидко зібралася зацікавлена молодь і журналісти. 
Зокрема, активну участь брали студенти Херсонського державного університету, ліцеїсти академічного ліцею та представники ХМГО "Анастасіс", що запросили журналістів і організували теплий прийом заступника посла.
 

Перехожі теж долучалися до відкритої лекції пана Мортена. Власне, це була більше бесіда, адже заступник посла переважно відповідав на питання, які цікавили слухачів. Що у Швеції знають про Україну? Як скандинавські країни ставляться до зближення України з ЄС? Чим ми цікаві європейцям, і які переваги дасть нашій країні підписання Угоди про асоціацію?

Джерело: Газета «День»

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.