28 червня 2013 р.

Міжконфесійна конференція у Києві на тему протидії епідемії туберкульозу

11 червня 2013 року в Києві відбулася міжконфесійна конференція, присвячена формуванню єдиного бачення представників Церков і релігійних конфесій щодо мобілізації місцевих релігійних громад для протидії епідемії туберкульозу. Серед учасників протоієрей Сергій Дмитрієв (Херсонська єпархія), протоієрей Георгій Захарченко (Дніпропетровська єпархія).


Епідемія туберкульозу в Україні становить загрозу національній безпеці через високий рівень захворюваності і поширення резистентних форм цієї недуги. Поліпшення епідемічної ситуації щодо туберкульозу неможливе без залучення ресурсів суспільства до подолання цієї проблеми. Тож в умовах епідемії туберкульозу надзвичайно важливим є залучення місцевих релігійних громад.


Серед завдань конференції: актуалізація знання учасників щодо туберкульозу (симптоми, шляхи передавання, лікування) та схеми ідеальної поведінки «Від кашлю до одужання»; надання інформації про пріоритети державної політики з контролю за туберкульозом (загальнодержавна та регіональні програми, стратегія адвокації, комунікації та соціальної мобілізації); презентація кращих прикладів соціальної мобілізації та ролі місцевих релігійних громад щодо допомоги хворим на туберкульоз.

 Результатом конференції стало вироблення проекту спільної позиції Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій стосовно протидії туберкульозу в Україні.


 0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.