28 червня 2013 р.

Початок проекту "Створення місіонерського театру дітей з особливими потребами та їх батьків"

У Херсоні на базі громадської організації «Серце Матері» розпочато роботу над проектом "Створення місіонерського театру дітей з особливими потребами та їх батьків" - переможця конкурсу «Православна ініціатива - 2012».
 Такий конкурс проводитиметься щорічно координаційних м комітет му з підтримки соціальних, освітніх, культурних, інформаційних та інших ініціатив під егідою Руської Православної Церкви з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Мета проекту: сприяти адаптації дітей з обмеженими можливостями в суспільстві за допомогою театрального мистецтва, постановок на християнську тематику. 
Ідея, яка виникла в рамках проекту: здійснити театральну постановку вистави, в основі драматичного матеріалу якого лежить роман Еріка-Еммануїла Шмітта «Оскар і Рожева Дама» до Дня паліативної допомоги (12 жовтня 2013 року) і зібрати кошти для допомоги онкохворим дітям, які перебувають в гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні. Режисером постановником виступить член Соціологічної Асоціації України, неодноразовий учасник міжнародного театрального фестивалю Лютий / Лютий, Родіон Красновид, який брав участь у виставах Центру ім. Вс. Меерхольда, таких як: «Я пам'ятаю як Ленін помер», «Доміно на ідиш», композитор і автор лібрето опери «Шия». З травня місяця проводяться репетиції, в яких беруть участь діти-інваліди, батьки, волонтери. Роботу доповнюють професійні актори. Прем'єра очікується в жовтні місяці на одній з театральних майданчиків Херсона.

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.