19 червня 2013 р.

Участь херсонських хлопців у футбольному турнірі «Кубок ЮНІСЕФ»

На передодні Дня захисту дітей, за сприянням молодіжної організації «Анастасіс», десятеро хлопців міста Херсону отримали змогу прийняти участь у змаганнях із футболу, які проводили Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Федерацією футболу України та Міністерством молоді та спорту. 20 травня 2013, у місті Києві вдруге пройшов футбольний турнір «Кубок ЮНІСЕФ», щоб привернути увагу суспільства до нагальності захисту прав дітей та важливості спорту і футболу у їх реабілітації.

Більше 100 дітей із Одеси, Києва, Миколаєва, Херсона, Івано-Франківська, Харкова, Закарпатської та Львівської областей прийняли участь у турнірі цього року. У кожній з 11 команд дівчата та хлопці, серед яких діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими можливостями, діти з притулків, діти-біженці, а також діти, яких торкнулась проблема ВІЛ.


Переможцем турніру стала команда «Троєщина» організації «Спорт для всіх» з м. Києва.

Місто Херсон представляли хлопці – не професійні футболісти, але які дуже полюбляють цю гру. Їх об’єднує одне – вони не знають чим наповнити своє дозвілля. Команда соціальних аутріч працівників організації «Анастасіс» шукає подібну молодь по всіх закутках міста.


Наші хлопці цього разу зіграли три гри і в усіх програли. Але їх суперникам довелося попітніти. Боротьба була серйозна і ми поступилися в усіх іграх лише по одному м’ячу. Відзначу, що нашими суперниками були вже досвідчені в таких турнірах команди з Києва та Одеси. Так кияни дійшли аж до півфіналу.
Завдяки цьому досвіду, хлопці зрозуміли, що вони не гірші за інших, але над перемогою треба наполегливо працювати і проводити свій час не на лавках у дитячому садочку чи на трубах теплотраси, а на спортивних майданчиках.

Молоді футболісти мали змогу потренуватися під наставництвом професійних футболістів і сфотографуватись з ними, кожен отримав у подарунок справжній футбольний м’яч «Євро 2012» та футболку від ЮНІСЕФ, а головне – масу позитивних вражень та емоційний заряд.

Цього заряду вже вистачило, щоб відновити своє футбольне поле, яке раніше заростало бур’янами. Сподіваємось, що воно (це поле) виростить майбутніх переможців, і, якщо не у футболі, так у житті.

Запис прямої трансляції можна переглянути за посиланням, або прямо тут


0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.