2 березня 2013 р.

Протоієрей Георгій Захарченко з Дніпропетровська поділився досвідом співраці із закладами охорони здоров’я


25 лютого у Кафедральному Соборі м. Херсон відбулася зустріч священників та студентів з протоієреєм Георгієм Захарченком з Дніпропетровська, яку підготував протоієрей Олександр Граур.
Мета зустрічі: ознайомитися з досвідом співпраці  Дніпропетровської єпархії із закладами охорони здоров’я у галузі профілактики туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб. Георгій Захарченко розповів про перешкоди у соціальній роботі і цій сфері та шляхи їх уникнення. Про власні проекти також розповіли священики Херсонської єпархії: протоієрей Сергій Дмитрієв (профілактика ВІЛ/СНІДу, гепатитів та туберкульозу), протоієрей Олександр Граур (профілактика туберкульозу), протоієрей Іоанн Гордієнко(підтримка сім’ї, акції проти абортів), священник Сергій …(діяльність в Херсонській обласній дитячій лікарні).
Довідка.
Протоієрей Георгій Захарченко - настоятель першого лікарняного храму в Україні (на честь св. Косми і Даміана, лікарня Мечникова, Дніпропетровськ), благочинний лікарняних храмів в Дніпропетровській і Павлоградської єпархії.
У 1996 році організував першу в Україні православну лікарняну громаду. У цьому ж році в новому корпусі обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова правлячим архієреєм був освячений перший лікарняний храм на честь святих мучеників безсрібників Косми і Даміана. У 1998 році з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією засноване благочиння церков лікувальних установ Дніпропетровської єпархії, куди увійшло 3 храми і 2 лікарняні громади. За 13 років існування благочиння в лікувальних установах відкрито 25 храмів, з яких 19 лікарняних парафій діють у Дніпропетровську, 6 - в райцентрах області. Кілька громад знаходиться в стадії реєстрації.
23 лютого 2012 нагороджений «за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Дніпропетровської області, значні професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 80-річчя утворення області».0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.