18 лютого 2013 р.16 лютого у  Свято-Катерининському Соборі Херсонської єпархії у рамках Всеукраїнської акції «Зігрій своїм теплом» відбулася  зустріч православної молоді м. Херсону, приурочена Дню православної молоді. Перед початком заходу священнослужителі здійснили  молебень, далі – круглий стіл, за яким зібралася найбільш активна молодь міста та запрошені гості. Обговорювались перспективи розвитку молодіжного руху, волонтерської діяльності, соціального служіння. Керівник ХМГО «Анастасіс»,  протоієрей Сергій Дмитрієв розповів про саміт «Захисти сироту – зміни майбутнє», який нещодавно пройшов у Києві, висловив своє бачення про молодіжний рух та перспективи його розвитку на найближчий час. Богдан Руденко (Відділ соціального служіння та благодійності Херсонської єпархії) поділився з учасниками думками про значення віри, Церкви, Бога у житі людини.Священик Сергій Запорожченко (с. Стара Збур’ївка) поділився планами щодо розвитку скаутського руху на Херсонщині.
Інтервю з учасниками акції:
Олександр: «на зустрічі мені дуже сподобалося, я дізнався про плани «Анастасіса» та про подальшу працю та ідею роботи молоді у волонтерській діяльності. Було дуже цікаво і повчально! Усім дякую!»
Марія: « думаю, що подібні зустрічі для молоді мають відбуватися частіше, адже вони допомагають дізнатися більше про культурне та соціальне життя молоді, познайомитися з цікавими особистостями нашого міста».0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.