27 грудня 2012 р.

Проект профілактики туберкульозу серед населення дав старт ініціативній групі м. Гола Пристань

"Посилення відповіді на епідемію туберкульозу в Херсонській області через залучення представників релігійних організацій"
Проект Херсонського молодіжного руху "Анастасіс", який діяв на Херсонщині протягом трьох місяців, дав старт ініціативній групі м. Гола Пристань.
Після проходження семінару-тренінгу для священиків і добровольців «Основи СТОП-ТБ стратегії. Участь Церкви у протидії епідемії туберкульозу» священиком Сергієм Запорожченко була створена ініціативна група міста Гола Пристань, яка виграла міні-грант «Профілактика туберкульозу серед населення» від Фундації сприяння громадянської активності в рамках проекту «Розвиток громадської активності молоді на рівні територіальних локальних громад».
У проекті «Профілактика туберкульозу серед населення», який буде проводитися, на території Голопристанського району заплановано кілька повчальних семінарів-тренінгів, поширення інформаційних брошур серед шкіл та парафій району, проведення круглого столу серед представників релігійних організацій «Обговорення долі Церква і релігійних організацій району у протидії хвороби туберкульозу».
0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.