27 грудня 2012 р.

«Святий Миколай мандрує Україною!» - 2012 на Херсонщині: підсумки

Цього року благодійна акція «Святий Миколай мандрує Україною» охопила біля тисячі дітей у Херсонській області. Уже восьмий рік поспіль на Херсонщині діти, що знаходяться на лікуванні в діти-сироти, діти з багатодітних та неповних сімей, ВІЛ-інфіковані діти, діти-інваліди отримують подарунки до дня Святого Миколая.

19 грудня 2012 року, з благословення Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна, в Херсонському ляльковому театрі була проведена акція для дітей та дітей-інвалідів до Дня святого Миколая, яку організована Відділ соціального служіння та благодійництва Херсонської єпархії (керівник протоієрей Сергій Дмитрієв), херсонським християнським молодіжним рухом "Анастасіс" спільно з викладачами та студентами Херсонського державного університету (ХДУ) та Херсонського академічного ліцею при ХДУ. Більше 500 дітей відвідали вистави, які підготували студенти факультету культури і мистецтв.
З привітаннями та найкращими побажаннями до дітей звернулися Архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн і організатори святкового концерту. Перед початком свята Владика Іоанн спілкувався з його організаторами. В ході акції, в цей день, відбулися 2 зустрічі для дітей з Старо-Збур'ївський школи-інтернату, Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідів, учнів недільної школи Свято-Духівського кафедрального собору м. Херсона, в ході яких діти взяли участь в іграх і конкурсах і подивилися захоплюючий спектакль про святкування дня святого Миколая.

Волонтери православної молоді Херсона разом з волонтерами Херсонського академічного ліцею при ХДУ серйозно підійшли до справи проведення свята для дітей-сиріт. Вони відвідували їх заздалегідь, щоб дізнатися що саме хоче дитина з Херсонського обласного притулку для неповнолітніх. А бажання у дітей дуже прості і зрозумілі: хлопці просили машинки і ляльки. З дітьми, які прийшли на свято в театр ляльок, волонтери проводили майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас. Після перегляду вистави діти Волонтери православної молоді роздавали роздавали заготовлені солодкі подарунки і дитячу літературу.
Протоієрей Сергій Дмитрієв разом з головним лікарем лікарні Леонідом Ремигою також привітали зі святом Святого Миколая пацієнтів дитячого відділення Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.
У дивовижній атмосфері - дитячого простодушності і чуйності - пройшло свято, який став для відділення вже традицією, оскільки проводиться щорічно. Головний лікар і священик спілкувалися з дітьми, розповідали про історію свята, його звичаї, традиції і легенди, цікавилися самопочуттям і настроєм дітей і, звичайно, дарували подарунки - першими святкові набори отримали ті з дітей, хто зважився вийти і прочитати вірш.
Гості побажали дітям, які знаходилися на лікуванні, насамперед, міцного здоров'я, благополуччя їх батькам і близьким, наполегливості у навчанні, успіхів, старань, любові і доброти в серцях, щоб Святий Миколай завжди чув їхні прохання, оберігав, допомагав і поправляв на життєвому шляху . І щоб ми всі, за прикладом Миколая Чудотворця, з істинною відрадою трохи частіше робили добрі і безкорисливі справи.

Фоторепортаж з місця подій:

 

 

 

 Список використаних джерел:

0 коммент. :

Дописати коментар

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.