27 жовтня 2012 р.

Волонтерські справи


Добровольці громадської організації «Християнській молодіжний рух  «Анастасіс» (ХГМО «Анастасіс»)- студенти кафедри соціальної роботи Херсонського державного університету   здійснили поїздку  до Старозбур’ївської протитуберкульозної  школи-інтернату.
Волонтери спілкувалися, грали  з вихованцями закладу. Було проведено бесіду із старшокласниками про адаптацію після інтернату  та міжособистісне спілкування,  майстер-клас із заплітання косичок для дівчаток, конкурс малюнків серед малечі, спортивні ігри. Дві години нашого перебування там проминули непомітно, принесли масу задоволення як вихованцям, так і самим волонтерам.

"Це не перше відвідування соціальних закладів для дітей,  волонтерами нашої організації – розповідає Марія, волонтер ХМГО «Анастасіс»: «Ще раз переконалася, що діти з інтернатів потребують не лише подарунків, матеріального забезпечення, а, в першу чергу, уваги, спілкування та розуміння. Деякі, дуже «закриті», не хочуть не тільки розмовляти, а й щоб про них розмовляли, звертали на ним увагу. Тому потрібно більше уваги приділяти саме таким дітям, частіше  проводити індивідуальні бесіди, заняття.

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.