22 травня 2012 р.

«Створення мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІДу».


15 травня 2012 року  о 11.00  в  залі для засідань обласного управління охорони здоров’я відбувся круглий стіл  «Створення  мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІДу». 
Учасники: громадські організації, державні структури  розглянули актуальні питання у сфері захисту прав  людей, які живуть з ВІЛ та представників уразливих груп населення..
У ході круглого стола президент  ВБО «Всеукраїнський правозахисний рух «Гідність» Бордуніс Тетяна презентувала проект «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД» , що реалізується в Україні за підтримки Європейського Союзу. Акцентовано увагу присутніх на значущості проекту у становленні системи правової підтримки, закликано громадських лідерів та представників влади  сприяти реалізації проекту,  особливо у частині проведення моніторингу порушення прав та направленню клієнтів на консультації до юриста. Регіональний представник проекту у Херсонській бласті  - С.Дмитрієв зазначив, що  створення дієвої системи захисту прав уразливих груп населення, спільна справа всієї громадськості області.

 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.