27 березня 2012 р.

Конференція в єпархії


 27 березня 2012 в Херсонському єпархіальному управлінні під головуванням Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна відбулася конференція, на якій були презентовані результати роботи Відділу благодійності і соціального служіння Херсонської єпархії. У конференції взяли участь близько 30 осіб, серед яких і представники нашої організації.
 На зустрічі були присутні священнослужителі Відділу благодійності і соціального служіння, Бережна Зоя Яківна - секретар Херсонської міської ради депутатів, Муценко Дмитро Валентинович - директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Зятюк Ярослав Степанович - головний лікар Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Марченко Наталія Миронівна - заст.начальника Управління охорони здоров'я обласної держадміністрації, Досенко Олена Андріївна - представник Департаменту з виконання покарань, Бикова Ганна Олексіївна - директор обласного притулку для неповнолітніх (Степанівка), а також представники Управління по зв'язках з громадськістю обласної держадміністрації, громадських організацій, Херсонського державного університету, благодійного Фонду ім. Устина Мальцева, бізнесу та ін.
В ході конференції були висвітлені питання, що стосуються взаємної діяльності в сфері благодійності Церкви і держави. Зокрема, як повідомив керівник єпархіального відділу протоієрей Сергій Дмітрієв, основним завданням у розвитку соціального служіння в єпархії є надання благодійної допомоги нужденним, а також навчання священнослужителів єпархії сучасним методам соціального служіння. За рік роботи Відділ провів благодійні акції до Дня святого Миколая, Різдвяних та Великодніх свят, залучив і надав благодійну допомогу на суму понад 1 млн. грн. таким установам як лікарня Тропіних, обласний притулок для неповнолітніх, ХОСПІС, Старо-Збур'ївський школи-інтернати, міські бібліотеки, загальноосвітні школи, а також нужденним жителям Херсона та області.Налагоджено співпрацю з підписанням відповідних договорів з обласним управлінням охорони здоров'я, обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Херсонським державним університетом, громадськими організаціями. Представники відділу входять в координаційні ради різних рівнів.


Учасники конференції висловили свою подяку Правлячому архієрею Херсонської єпархії Владиці Іоанну за надану духовну підтримку, матеріальну допомогу, за спільну роботу з питань попередження негативних явищ у суспільстві, боротьбі зі СНІДом, наркоманією, туберкульозом та ін

На закінчення Архієпископ Іоанн подякував усім учасникам конференції за їхні праці в цьому необхідному суспільно-корисній справі та побажав їм подальших успіхів.
 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.