7 лютого 2012 р.

Круглий стіл з питань домашнього насилля в Москві

Представники нашої організації взяли участь в круглому столі із проблем домашнього насилля, організований Відділом зовнішніх церковних зв*язків Московського Партіархату в м. Москві.  В обговоренні взяли участь представники державних, російських і міжнародних громадських організацій, священослужителі Російської Православної Церкви із різноманітних епархій Росії, України, Молдови, Білорусі, а також представники Армянської Апостольської Церкви та іудейської релігійної громади.
"Сім*я покликана бути хранительницею моральних традицій та цінностей, а стосунки між її членами повинні будуватися на любові, взаємній повазі і підтримці. Тому Церкву не може не турбувати проблема домашнього насилля, яка є однією із ознак глибокої духовно-моральної кризи в суспільстві", - сказав, відкриваючи зустріч, модератор круглого столу, секретар Відділу зовнішніх церковних зв*язків у справах далекого зарубіжжя протоієрей Сергій Звонарьов. 
Уповноважений при Президенті із справ дитини Павло Астахов у своєму виступі відмітив, що законодавство захищає сім*ї, право на приватне життя, однак довгі роки в проблеми родин ніхто не намагався вникнути, і в результаті інститут сім*ї став руйнуватися. Частіше за все злочсини проти неповнолітніх здійснюють близькі їм люди: матері, батьки, вітчими, друзі родини. "Для спасіння і підтримки родини держава, суспільство і Церква повинні об*єднати зусилля", - відмітив Павло Астахов.
 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.