2 грудня 2011 р.

Святий Миколай вже готує подарунки


1 грудня у прес-клубі "Новий день" відбулася прес-конференція, на якій оголосили про початок акції "Святий Миколай мандрує Україною".
Організаторами акції є Херсонський обласний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, управління культури та туризму облдержадміністрації, Херсонський державний університет.
Координатор акції - священик Сергій Дмитрієв, керівник відділу соціального служіння та благодійності Херсонської єпархії УПЦ.

За словами організаторів у цьому році планується охопити більше 1 тисячі дітей. Акцент зроблять на дітях із районів Херсонщини: Скадовському, Голопристанському, Білозерському та Цюрупинському.

У день св.Миколая та напередодні свята маленьких херсонців будуть чекати театралізовані дійства, підготовані студентами ХДУ. Вистава називатиметься "У світ казковий". А ще діти із сіл побувають на екскурсії по Херсону та відвідають льодовий палац "Аляска". Також волонтери акції спеціально для херсонських сиріт відправлять листи від св. Миколая.


Під час прес-конференції організатори подякували усім ЗМІ, що протягом року активно висвітлювали  соціальні та благодійні заходи, проведені ними.

Матеріали інтернет-видання "Херсонська правда".
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/14007-v-yetom-godu-sv-nikolaj-budet-darit-podarki.html
Відеоролик "Діалоги отця Сергія Дмитрієва зі св.Миколаєм" можна подивитися за цим же посиланням. 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.