30 жовтня 2008 р.

Всеукраїнський благодійний проект "З книгою – до дітей!" - 2008

30 вересня 2008 року стартував Всеукраїнський благодійний проект «3 книгою - до дітей!», організаторами якого є Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000», Видавництво «Грані-Т», Благодійний фонд «Товариство «Приятелі Дітей» та Молодіжна християнська організація «Витанія».


У межах благодійного проекту, який триватиме щонайменше 12 місяців, його організатори за підтримки партнерів, медіа-партнерів та відомих діячів культури, спорту й шоу-бізнесу систематично й регулярно популяризуватимуть книгу та читання серед дітей і молоді із найбільш соціально незахищених категорій (вихованці сиротинців, інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, колоній для неповнолітніх), а також створюватимуть дитячі бібліотеки і поповнюватимуть їх бібліотечні фонди у дитячих закладах в різних областях України, сприяючи таким чином інтелектуальному й духовному розвитку дітей.

У жовтні 2008 року благодійні заходи в межах проекту відбулися у Херсонській області. Так, 22 жовтня були поповнені біблютечні фонди Таврійської, Скадовської та Новокиївської шкіл-інтернатів на Херсонщині. Вихованці цих дитячих установ отримали 997 книг (сучасної художньої дитячої літератури) видавництва «Грані-Т» та 63 книги від газети «День», а у подальшому їхні бібліотеки будуть також укомплектовані журналами для дітей «Барвінок», «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Відтак волонтери проекту «З книгою до дітей!» у Херсонській області під координацією голови правління Молодіжного християнського руху «Анастасіс», місцевого священика Сергія Дмитрієва впродовж кількох тижнів відвідуватимуть дитячі установи та читатимуть подаровані книжки з дітьми. Згодом діти визначать улюблені книги, а їх автори приїдуть разом із відомими діячами культури та спорту на зустріч з дітками.

Про проект у ЗМІ: г-та "Новий день". 
Design by Antoshchuk YV. Edited and supported by Bigun S. O.